INTEGRAČNÍ PLATFORMA

Společnost C SYSTEM je předním dodavatelem integračních řešení se specializací na zdravotnictví. Dlouholeté zkušenosti našich odborníků podpořené prémiovým partnerstvím se společností InterSystems corporation nabízí jedinečnou kompetenci dynamicky rozvíjející se oblasti integračních projektů.

InterSystems IRIS for HealthTM

InterSystems IRIS for Health™ je první a zároveň jediná datová a integrační platforma na světě vyvinutá specificky pro účely rychlého vývoje zdravotnických aplikací.

Řešení založená na technologiích InterSystems spravují více než půl miliardy zdravotních záznamů ve více než osmdesáti zemích po celém světě. Mezi stovky klientů používajících produkty InterSystems ve zdravot- nictví se řadí např. Epic, GE Healthcare, Roche Diagnostics, 3M Health Information Systems a dvacet nejlepších nemocnic ve Spojených státech amerických podle žebříčku U.S. News. Laboratoře spoléhající se na InterSystems zpracují každý den polovinu všech vzorků v USA. Žádný dodavatel technologií pro správu dat nedisponuje takovými zkušenostmi a zaměřením na zdravotnictví, které může nabídnout InterSystems. Rychlý a chytrý vývoj zdravotnických aplikací InterSystems IRIS for Health poskytuje všechny schopnosti nutné pro vytváření komplexních, mission-critical aplikací pracujících se zdravotnickými daty. Jedná se o celistvou platformu pokrývající oblasti správy dat, interoperability, transakčního zpracování a analýz s důrazem na zkrácení času nutného k dosažení výsledků.

Objem a rozmanitost zdravotnických informací jsou obrovské a rostou ohromující rychlostí. InterSystems IRIS for Health umožňuje účinně škálovat aplikace jak vertikálně tak horizontálně za účelem co nejefektivnějšího využití zdrojů ke zpracování procesní, datové a uživatelské zátěže.

Pro zajištění skutečně propojeného zdravotnictví je nutné vytvoření výměnných informačních toků napříč všemi zdroji, jak moderními tak staršími. Díky nativní podpoře HL7 FHIR, IHE profilů a všech dalších světově rozšířených standardů pro výměnu zdravotnických informací mohou aplikace postavené na platformě InterSystems IRIS for Health přijímat, normalizovat a sdílet informace jednoduše a rychle. Možnosti využití umělé inteligence a strojového učení stojí a padají s kvalitou použitých dat. InterSystems IRIS for Health poskytuje pokročilé schopnosti přípravy dat, díky kterým lze vytvářet transformační zdravotnické modely 
a optimalizovat efektivitu prediktivních řešení.

Pro podporu rozhodování zdravotnických profesionálů, výkonu medicíny co nejblíže k lůžku a uspokojení zvyšujících se očekávání pacientů je nutné získávat odpovědi teď a tady. InterSystems IRIS for Health exceluje v hybridním transakčně-analytickém zpracování (HTAP), čímž umožňuje vytvářet řešení, která odpovídají těmto rostoucím nárokům.

Více

KDO JSME

Naše firma působí na českém trhu od 90. let. Stavebními kameny našeho podnikání jsou férovost, odpovědnost, spolupráce a v neposlední řadě svoboda. Nedržíme našeho klienta v pasti, ale pomáháme mu prostřednictvím našich služeb a produktů růst a zefektivňovat vlastní práci. Naším cílem není pouhý zisk, ale chceme společně s vámi pomoci budovat lepší zdravotnictví pro lidi.

Společnost C SYSTEM CZ a.s. zajišťuje zákazníkům dodávky komplexních i dílčích řešení informačních a komunikačních systémů. Zabíváme se prodejem a servisem výpočetní techniky a dodávkou specializovaných služeb v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií. Poskytujeme celkovou péči o ICT potřeby klientů, tedy nikoli jen dodávky IT techniky a služeb, ale především skutečnou odbornou technickou podporu.
Spolupráce tak začíná u návrhu řešení dle potřeby klienta (bez vazby na konkrétního výrobce), pokračuje technickou podporou v rámci implementace řešení a končí následným technickým dohledem, či vzdálenou správou systémů. Je pro nás samozřejmostí poskytování servisních služeb našim zákazníkům, a to ve smyslu záručních a pozáručních zásahů.

VÍCE
FÉROVOST, ODPOVĚDNOST, SPOLUPRÁCE A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ SVOBODA.
6
implementace
v ČR
24
implementací
v zahraničí
1500+
hodin podpory
13
tun ušetřeného
papíru ročně
22
let zkušeností

KONTAKT

Kontaktní údaje:
C SYSTEM CZ a.s.
Otakara Ševčíka 56
Brno-Židenice
636 00
+420 532 140 111
Jméno a příjmení

e-mail

Váš vzkaz

Odeslat