AKTIVITY V OBLASTI VĚDY A VÝZKUMU

Vzhledem k naší pozici na trhu IT v oblasti zdravotnictví, kam přinášíme nové myšlenky a řešení pro budoucnost, založená na principu otevřených datových standardů, na principu integrace systémů apod. je pro nás nedílnou součástí i orientace na výzkumné projekty. V rámci této skutečnosti se orientujeme i na spolupráci s akademickou sférou, kde pro výzkumné části projektů spolupracujeme s ČVUT, Karlovou univerzitou a VUT v Brně.

Výběr z aktuálních projektů probíhajících za spolupráce společnosti C SYSTEM CZ a.s.

Spolupracujeme s FBMI ČVUT Praha, 1.LF UK Praha a společností Clevertech s.r.o.
S vybranými partnery spolupracujeme na projektu telemedicínskeho systému pro pacienty s diabetem a hypertenzí. Dále společně vyvíjíme nástroj pro prevenci a detekci Alzheimerovy choroby u seniorů, telerehabilitace.
Technologický partner Nadačního fondu NeuroSmart
Vývoj komplexního asistenčního a telemedicínského systému se zaměřením zejména na pacienty s Alzheimerovou chorobou.

KDO JSME

Naše firma působí na českém trhu od 90. let. Stavebními kameny našeho podnikání jsou férovost, odpovědnost, spolupráce a v neposlední řadě svoboda. Nedržíme našeho klienta v pasti, ale pomáháme mu prostřednictvím našich služeb a produktů růst a zefektivňovat vlastní práci. Naším cílem není pouhý zisk, ale chceme společně s vámi pomoci budovat lepší zdravotnictví pro lidi.

Společnost C SYSTEM CZ a.s. zajišťuje zákazníkům dodávky komplexních i dílčích řešení informačních a komunikačních systémů. Zabíváme se prodejem a servisem výpočetní techniky a dodávkou specializovaných služeb v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií. Poskytujeme celkovou péči o ICT potřeby klientů, tedy nikoli jen dodávky IT techniky a služeb, ale především skutečnou odbornou technickou podporu.
Spolupráce tak začíná u návrhu řešení dle potřeby klienta (bez vazby na konkrétního výrobce), pokračuje technickou podporou v rámci implementace řešení a končí následným technickým dohledem, či vzdálenou správou systémů. Je pro nás samozřejmostí poskytování servisních služeb našim zákazníkům, a to ve smyslu záručních a pozáručních zásahů.

VÍCE
FÉROVOST, ODPOVĚDNOST, SPOLUPRÁCE A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ SVOBODA.
6
implementace
v ČR
24
implementací
v zahraničí
1500+
hodin podpory
13
tun ušetřeného
papíru ročně
22
let zkušeností

KONTAKT

Kontaktní údaje:
C SYSTEM CZ a.s.
Otakara Ševčíka 56
Brno-Židenice
636 00
+420 532 140 111
Jméno a příjmení

e-mail

Váš vzkaz

Odeslat